Nauka za granicą

*This page is meant for Polish middle/high school students who would like to study abroad. I concentrate on Polish students, since I am familiar with the differences of the ed If you would like to learn more feel free to Contact me (although Google Translate got pretty decent at translating Polish after the 2016 update).

*Zachęcam do kontaktu po przeczytaniu artykułów. Nie odpowiadam na maile rodziców wysyłających swoje pociechy na stypendia, ale chętnie odpowiem na maile samodzielnych i zmotywowanych gimnazjalistów i licealistów. 

Cześć!

Jeżeli marzycie o podróżach, poznawaniu ludzi z innych krajów i nauce za granicą (a Wasi rodzice niekoniecznie chcą i mogą pokryć koszty waszych marzeń), dobrze trafiliście!

Ta strona służy jako lista wszystkich darmowych i półdarmowych programów letnich/licealnych programów stypendialnych/materiałów pomagających w rekrutacji na studia w USA/UK, które znam. Wiele osób w Polsce, które miały okazję wyjechać na stypendium za granicę, chętnie pomaga gimnazjalistom i licealistom w zrozumieniu systemu rekrutacji na te programy, i założyło całe strony zbierające informacje i doświadczenia Polaków za granicą. Jeżeli masz więcej pytań–do mnie albo kogokolwiek prowadzącego te strony–upewnij się najpierw, że przeczytałaś/eś wszystkie materiały dostępne na stronie.

Jeżeli nie znaleźliście na tej stronie tego, czego szukacie, jest nadzieja w googlach – sama znalazłam mnóstwo programów ślęcząc godzinami nad komputerem.

Strona zawiera trzy sekcje: programy wakacyjne (dla gimnazjalistów i licealistów),  liceum, i studia za granicą.

%d bloggers like this: